שמעתי שיש כשרות חדשה כשרות פלייש מהדרין

ראשי פורומים הלכה שמעתי שיש כשרות חדשה כשרות פלייש מהדרין

הדיון הזה מכיל 5 תגובות, ויש לו4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  מנהל לפני 5 שנים, 5 חודשים.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #2348 תגובה

אלמוני

בס"ד

יש כשרות חדשה כשרות פלייש מהדרין

שמעתי שיש להם מחירים שווים לכל נפש, בחלק מהחנויות חצי ממחיר מ הכשרויות המתחרות.

רציתי לדעת אם אתה מכיר אותה ואפשר לסמוך עליהם?

#2431 תגובה

אלמוני

יהודי יקר,

הנושא של הכשרים הוא דבר מורכב מאוד, מאוד קל ללכלך על מישהו, ומצד שני מאוד קשה לקבל את אמון הציבור.

אבל, בכל דבר כזה, כדאי לבדוק מי עומד מאחורי זה, כשאני אוכל עוף שנשחט בהכשר של בד"ץ בית יוסף, אני יודע שהרב עובדיה עומד מאחורי ההכשר, וכך גם בהכשר של הרב מחפוד, הרב מוצפי ונווה ציון. אבל בפלייש, מי עומד מאחורי ההכשר? איזה רב לוקח עליו אחריות?

#2444 תגובה

מרדכי היהודי

שלום וברכה,
    לגבי עופות פלייש, עבדתי שם תקופה קצרה. לדעתי הכשר מצויין.
    לפני מס' חודשים שאלתי את מרן הנאמ"ן שליט"א על ענייני כשרות בעופות רבנות והוא כתב לי בכתי"ק כי עופות פלייש הם מהדרין וטובים לאכילה.
    מי שרוצה צילום המכתב ישלח לי מייל
    מקווה שזה יעזור
    שבת שלום

#2652 תגובה

מנהל
    Keymaster

שלום וברכה

לתועלת הציבור, בקשנו מהרב "מרדכי היהודי" שישלח לנו את המכתב כדי שנוכל לפרסמו כאן, ואכן נהג עמנו טובת עין והביא לנו את המכתב, לאחר אישורו של הגאון הנאמ"ן (רבי מאיר מאזוז) לפרסמו. תודתנו נתונה לו בזאת.

והרי הוא לפניכם (אות ג)

folish-michtav

בברכה

מנהל מפעל שונה הלכות

#2670 תגובה

אלמוני

חברים יקרים

אני לא ראיתי במכתב של הרב מאזוז שההכשר של פלייש הוא הכשר טוב, לא דובר על זה כלל וכלל, אלא על עוף רבנות ועל עוף הנגב של הרב פנחס כהן (יש קשר בינו לבין פלייש?), וגם בזה דעת גדולי הדור לא כך, אז מי ששומע להרב מאזוז בכל דבר, ישמע לו גם בזה, אבל מי ששומע לכל גדולי הדור שמורים לאכול רק הכשרים מסויימים, לא יכול פתאום להקל ולהגיד, אני תלמיד של הרב מאזוז, ומי שעושה כן הוא תלמיד של הקמצנות. נראה אותו מוותר על הקט'שופ של אוסם או על הקפה עלית.

#2671 תגובה

מנהל
    Keymaster

שלום להרב מחדש בטובו

כשרות פלייש היא של הרב פנחס כהן, וע"ז התכוון הרב מאזוז

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־שמעתי שיש כשרות חדשה כשרות פלייש מהדרין
פרטים: